Kamuoyu.org

Prof. Dr. Baş'tan 'tedbir' açıklaması:Tezgâh kurgulandı

Prof. Dr. Baş'tan 'tedbir' açıklaması:Tezgâh kurgulandı
  • EKONOMİ
  • 07 Ağustos 2018
  • Prof. Dr. Baş'tan 'tedbir' açıklaması:Tezgâh kurgulandı için yorumlar kapalı
  • 84 KEZ OKUNDU

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı , mal varlığına tedbir konulması ve yurt dışına çıkışına yasak konulmasına ilişkin mahkeme kararı sonrası açıklama yaptı. Prof. Dr. Baş, davaya konu hukuki ihtilafta adaletin yerini bulacağını söyledi.


Prof. Dr. Baş'tan 'tedbir' açıklaması:Tezgâh kurgulandı

“Mustafa Eraslan’ın ortaya koyduklarının tamamı yalandır ve iftiradır” diyen BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, “Genel Başkanı olduğum ’nin bu gayeler istikametinde program yapmadığı il ve ilçe kalmamıştır. Bu süreçte dava dosyaları 20 bin sayfaya ulaşan iftira ile dolu oyunlara alet edilmek istendik. Hepsinden alnımızın akı ile çıktık” dedi.

HUKUKUN DIŞINA ÇIKMAYIZ
BTP Lideri Prof. Dr. Baş yazılı açıklamasının devamında”Hukukun dışına çıkmayız. Haber konusu edilen ile aramızdaki ihtilafta da adalet mutlaka yerini bulacaktır. Ancak bazı mihraklar, tutanakları basına sızdırmanın suç olmasına rağmen karşılığını kendilerinin bildiği menfaatlerle bu suçu işlemeyi göze alarak bizlerin ifadelerini çarpıtarak basına yansıtmıştır” ifadelerini kullandı.

TEZGÂH KURGULANDI
Yargı süreci devam ettiği için dava konusu ve içeriği hakkında bilgi vermeyi uygun görmediklerini kaydeden Prof. Dr. Baş, “Devam eden davanın tutanak kayıtlarının dosya içeriğine ve aslına aykırı şekilde basına yansıması, bir kez daha büyük bir oyunun içine çekilmek istendiğimizi gösteriyor. Büyük Türk milleti şahsımı ne bir dava dosyasıyla, ne de basit oyunlarla tanıyacak. Zaten Mustafa Eraslan’ın ortaya koyduklarının tamamı yalandır ve iftiradır.”

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ