Kamuoyu.org

PS4 Pro’da Beyaz Renk!

PS4 Pro’da Beyaz Renk!
  • TEKNOLOJİ
  • 12 Temmuz 2017
  • PS4 Pro’da Beyaz Renk! için yorumlar kapalı
  • 347 KEZ OKUNDU

, beyaz renkli 4 Pro ile oyununun bulunduğu yeni paketini duyurdu.

Konsollorda farklı tarzlara ulaşmak için üçüncü parti kaplamalar kullanılıyor. PlaySatiton 4 Pro için de bulunan bu kaplama desteği olmasına rağmen resmi olarak PS4 Pro için sadece siyah rengin olduğunu görüyoruz.

Konsollarda farklı renk bekleyişi bitti. Birkaç saat önce yapılan açıklama ile Sony, buzul beyaz renkli PS4 Pro konsolunu duyurdu.

PlayStation 4’te Yeni Renk Seçeneği

Sony’den gelen açıklamalara göre PS4 Pro, Destiny 2 oyununun çıkışı ile beraber satışa sunulacak. Yalnızca pakete dahil olarak satılacak olan Buzul Beyaz renkteki konsolun paketin içeriğinde, bir adet kutulu Destiny 2, oyun için Expansion Pass ve yine oyun için dijital içerikler yer alacak.

Aynı renk buzul beyaz kontrol cihazı ile gelen konsol, aynı zamanda kullanıcılara Destiny 2’nin bonus içeriğine diğer kullanıcılardan önce erişim imkanı sağlayacak. Dijital içerik paketinin dahil olarak, çok oyunculu bir haritaya, üç kişilik görev, yeni bir gemi ve egzotik bir silah içeren bir sete erişim sağlanacak.

TARİHLER BELLİ OLDU

‘de bugünden itibaren ön siparişe çıkan ve önümüzdeki aylarda ‘de de resmi olarak satılacak olan sınırlı sayıdaki PS4 Pro paketi 449,99 dolar fiyat etiketiyle 6 Eylül‘de perakende satışa sunulacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ