Kamuoyu.org

Recep Tayyip Erdoğan’ın Konvoyu Durduruldu

Recep Tayyip Erdoğan’ın Konvoyu Durduruldu
  • GÜNDEM
  • 07 Temmuz 2017
  • Recep Tayyip Erdoğan’ın Konvoyu Durduruldu için yorumlar kapalı
  • 109 KEZ OKUNDU

İnşaat vincinin tepesine çıkan şüpheli bir şahıs Alman polisini hareket haline geçirirken, ’ın konvoyu 10 dakika durduruldu.

‘nın Hamburg kentinde bugün başlayan G20 zirvesine katılacak olan Recep Tayyip Erdoğan, kaldığı otelden zrivenin yapılacağı yere giderken, inşaat vincinin üzerine çıkan bir şahısın üzerine Alman polisini harekete geçirdi. Recep Tayyip Erdoğan‘ın konvoyu güvenlik nedeni ile 10 dakika bekletildi.

Almanya’da kaldığı bir otelden ayrılan Recep Tayyip Erdoğan’ın konvoyu durduruldu. Bu nedenle inşaat vincinin tepesinde duran şahısı Alman polisleri vincin tepesinden şüpheli şahısı indirdikten sonra gözaltına aldılar. , vincin tepesine çıkan şüpheli bir şahısın görmesi nedeniyle Recep Tayyip Erdoğan’ın konvoyu durdurulduğu açıklandı.

Şüpheli Şahıs Aşağı İndirildi

Konvoya katılan Alman polis ekiplerinden keskin nişancılar ve helikopterler de eşlik etti. Öte yandan şahısın üzerinden bir silah veya kesici bir madde çıkmadığı belirtildi. Kelepçelenerek karakola götürülen şahıs kamera ile fotoğraf çekmek istediği düşünülmektedir. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ