Kamuoyu.org

SAP Türkiye ve SAP SEFA Bölgesi yeni Pazarlama Direktörü Özlem Kestioğlu Özel oldu

SAP Türkiye ve SAP SEFA Bölgesi yeni Pazarlama Direktörü Özlem Kestioğlu Özel oldu
  • TEKNOLOJİ
  • 02 Nisan 2018
  • SAP Türkiye ve SAP SEFA Bölgesi yeni Pazarlama Direktörü Özlem Kestioğlu Özel oldu için yorumlar kapalı
  • 141 KEZ OKUNDU

, kadrosunu genişletmeye devam ediyor. ’nin büyüme hedeflerinde yer alan Güney Avrupa bölgesi içinde yapılandırdığı, Türkiye’nin de içinde yer aldığı SEFA Bölgesi’nin (South Europe and Francophone Africa) Pazarlama Direktörlüğüne Özlem Kestioğlu Özel atandı.
SAP Türkiye ve SAP SEFA Bölgesi yeni Pazarlama Direktörü Özlem Kestioğlu Özel oldu

İçinde İspanya, Türkiye, Portekiz, İsrail ve Fransızca konuşan Afrika ülkelerinin olduğu bölgede stratejik büyüme planlarının oluşturulmasından ve pazarlama operasyonlarından sorumlu olacak , özellikle globaldeki dijital dönüşümün ve müşteri odaklı yaklaşımın bir parçası olarak geliştireceği dijital pazarlama stratejileri ile bölgenin büyüme hedeflerine katkı sağlayacak. Bölgesel sorumluluğun yanında aynı zamanda ’nin Pazarlama Direktörü olarak görev alacak , inovatif pazarlama stratejileri geliştirerek Türkiye’de yeni iş alanları oluşturulmasına odaklanacak.

Bilişim teknolojileri endüstrisinde 20 yıla yakın derin bir deneyime sahip olan Özlem Kestioğlu Özel, kariyerine SAP’de başladıktan sonra Oracle, Koç Sistem ve Accenture gibi uluslararası şirketlerde üst düzey rollerde görev aldı. Accenture’da Üretim, Tüketim, Perakende ve Ulaştırma sektörlerinden sorumlu şirket ortağı ve Ülke Müdürü olarak pek çok dijital dönüşüm projesinin gerçekleştirilmesinde önemli rol oynayan Özlem Kestioğlu Özel, SAP’ye katılmadan önce GrowRide Danışmanlık’ın kurucu ortağı ve Genel Müdürü olarak, önde gelen Türk Teknoloji girişimlerinin globalleşme ve büyüme stratejilerini oluşturdu.

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Özlem Kestioğlu Özel, toplumsal gönüllülük çalışmaları kapsamında birçok Teknoloji kuluçka merkezinde aktif mentorluk ve danışmanlık yapmakta. Ayrıca kadının ekonomide daha fazla pay sahibi olabilmesi için kadınları geliştiren, cesaretlendiren ve ilham veren platformlarda gönüllü olarak görev almakta. Halen WeConnect bünyesinde kadın sahipliğindeki girişimlere mentorluk yapmakta olup, aynı zamanda TurkishWin ve Binyaprak yönetim kurulu danışmanıdır.

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ