Kamuoyu.org

Sarayburnu’nda bulunan cesedin kaybolan İtalyan’a ait olduğu kesinleşti

Sarayburnu’nda bulunan cesedin kaybolan İtalyan’a ait olduğu kesinleşti
  • GÜNDEM
  • 30 Mart 2018
  • Sarayburnu’nda bulunan cesedin kaybolan İtalyan’a ait olduğu kesinleşti için yorumlar kapalı
  • 105 KEZ OKUNDU


Babadan alınan kan örneği ile cesetten alınan kan örnekleri karşılaştırması yapıldı. Yapılan karşılaştırma da cesetteki DNA’sı babanın kanıyla uyuştu


’da kimliği belirsiz bulunan cesedin, ’a geldikten bir gün sonra kaybolan ’ye ait olduğu ortaya çıkan DNA testiyle kesinleşti. Dosya cinayet masasına devir edildi.

Habertürk Haber Merkezi’nden Mustafa Şekeroğlu’nun aktardığı bilgilere göre, İstanbul’a geldikten bir gün sonra kaybolan 33 yaşındaki İtalyan , olayı ile ilgili yeni gelişme yaşandı. İstanbul’a 13 Mart günü geldikten sonra bir gün sonra kayıplara karışan Filori’ye benzeyen bir kişinin cesedi Sarayburnu’nda çıkmıştı.

 

Baba Eligio Filori’nin ‘Benziyor’ diye teşhis ettiği ceset ile ilgili DNA incelemesi yapıldı. Babadan alınan kan örneği ile cesetten alınan kan örnekleri karşılaştırması yapıldı. Yapılan karşılaştırma da cesetteki DNA’sı babanın kanıyla uyuştu. Denizden çıkan cesedin yüz ve vücudunun bazı bölgelerinde darp izleri bulunması üzerine dosya Cinayet Büro Amirliği’ne gönderildi. İtalyan Filori, Şişli’deki otelden çıktıktan sonra son olarak Taksim’den Tophane’ye inerken kamera tarafından son görüntüsü elde edilmişti.

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ