Kamuoyu.org

Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı… 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası

Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı… 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası
  • GÜNDEM
  • 15 Kasım 2018
  • Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı… 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası için yorumlar kapalı
  • 94 KEZ OKUNDU

sonuçlarında her hafta olduğu gibi bu hafta da büyük bir heyecan yaşandı. Geçtiğimiz hafta 4. kez devreden 'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli çıkacak mı yoksa büyük ikramiye sonraki haftaya mı devredecek merak ediliyor. İşte, 14 Kasım çekilişi sorgulama sayfası.
Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası

Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto’da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası.

Sayısal Loto’nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 6 milyon 818 bin 47 lira 70 kuruş devretti.

İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 74 kişi 6 bin 982 lira 55’şer kuruş, 4 bilen 5 bin 587 kişi 69 lira 40’ar kuruş ve 3 bilen 96 bin 666 kişi 11 lira 35’er kuruş ikramiye kazandı. 

5, 8, 14, 17, 45, 46

SAYISAL LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, “Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir..

SAYISAL.LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ