Kamuoyu.org

Sedat Doğan’dan aylar sonra ilk fotoğraf geldi

Sedat Doğan’dan aylar sonra ilk fotoğraf geldi
  • MEDYA MAGAZİN
  • 29 Mart 2018
  • Sedat Doğan’dan aylar sonra ilk fotoğraf geldi için yorumlar kapalı
  • 121 KEZ OKUNDU


’nın çocuğunun babası ve ünlülerin klip yönetmeni olarak tanınan , ’da bir kafede tablet çalarken görüntülenmiş ve gözaltına alınmıştı. Doğan’dan aylar sonra haber geldi


Brezilya’da zor günler geçiren Sedat Doğan geçtiğimiz aylarda bir kafeden tablet çalarken yakalanmış ve gözaltına alınmıştı. İlk suçunda iki gün nezarethanede kalan Doğan, bir daha suç işlememesi karşılığında serbest bırakılmıştı.

Bütün uyarılara rağmen kısa süre sonra bir kadının çantasını çalarken yakalanan Doğan, cezasını çekmek için Sao Paulo’ya yakın bir hapishaneye gönderilmişti. Yaklaşık üç ay cezaevinde kalan Doğan, geçtiğimiz ay şartlı tahliye ile serbest bırakılmıştı.

‘Duymayan Kalmasın’da yer alan habere göre; Sedat Doğan, Brezilya’da 1+1 ev tuttu. 100 dolar (yaklaşık 400 TL tutan) olan  ev kirasının annesi tarafından ödendiği ve mayıs ayında çıkacağı mahkemeden sonra Türkiye’ye gelmek istediği iddia edildi.

 

Avukatlarının yaptığı açıklamaya göre; ünlü klip yönetmeninin mahkeme kararıyla Türkiye’ye iade edileceği öne sürüldü. Doğan’ın geçirdiği zor günlerden sonra Türkiye’ye dönmek için sabırsızlandığı konuşuluyor.

AYLAR SONRA İLK FOTOĞRAF

Duymayan Kalmasın programına gönderdiği mesajda pişman olduğunu dile getiren ünlü klip yönetmeni, çevresindeki arkadaşlarının da bu hatalarını kullandığını ve kötü yola düşmesine etken olduğunu belirtti. Doğan, cezaevinden çıktıktan sonra çekildiği iki fotoğrafı da paylaştı.

 

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ