Kamuoyu.org

Servet oyuncuları – Servet dizisi oyuncu kadrosu

Servet oyuncuları – Servet dizisi oyuncu kadrosu
  • GÜNDEM
  • 12 Nisan 2018
  • Servet oyuncuları – Servet dizisi oyuncu kadrosu için yorumlar kapalı
  • 403 KEZ OKUNDU


dizisi, bu akşam Show TV’de ekran yolculuğuna başlayacak. Konusu ve fragmanlarıyla dikkat çeken dizisinin oyuncu kadrosu da izleyicilerin merakını kazandı. Peki dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte ve detaylar…Servet dizisi, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Show TV’de bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Servet dizisi, annesiz babasız büyüyen 2 âşığın hikayesini ele alacak. Peki Servet dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Servet oyuncuları ve detaylar…
YUSUF ÇİM – CAN YİĞİT KARAKTERİKudret Fettah’ın evladı gibi büyütüp şirketini emanet ettiği, adil ve güvenilir biridir. Fettah ailesine sarsılmaz bir sadakatle bağlı olan Can, ailenin biricik kızı Hande’yle evlilik yolunda ilerlerken, Ferah’ın hayatına girmesiyle gerçek aşkla tanışır.
BAHAR ŞAHİN – FERAH KARAKTERİFerah, bütün yaşamını Çocuk Esirgeme Kurumu’nda geçirmiş olsa da hayata gülen gözlerle bakan, yüreği iyilikle dolu bir kızdır. Henüz bilmese de güçlü bir ailesi vardır ve hayalini bile kuramayacağı kadar büyük bir servetin sahibidir.
ALİ SÜRMELİ – KUDRET FETTAH KARAKTERİHer insanın kötü tarafında bir iyilik, iyi tarafında da bir kötülük vardır. Tıpkı Kudret Fettah’ta olduğu gibi. Hayatı hatalarla dolu bir işadamı olan Kudret Fettah, korkulması gereken tekinsiz biridir.
ARSEN GÜRZAP – BELKIS FETTAH KARAKTERİKudret Fettah’ın karısı Fettah ailesinin gölge lideridir. Herkes kadar iyi, herkes kadar kötü biri olan Belkıs’ın, söz konusu çocukları olduğunda yapamayacağı şey yoktur.
KANBOLAT GÖRKEM ARSLAN – YENER FETTAH KARAKTERİKudret Fettah’ın büyük oğludur. Kazanmak için her yolu mubah gören, bu uğurda elini kana bulamaktan bile çekinmeyecek kadar yoldan çıkmış biridir.
BARAN BÖLÜKBAŞI – KORKMAZ KARAKTERİFerah’ın Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan biricik dostudur. Gerçek bir yol arkadaşıdır. Her koşulda ayakta kalmayı bilen, güçlü bir kişiliğe sahiptir.
CEMRE GÜMELİ – HANDE FETTAH KARAKTERİKudret Fettah’ın biricik kızı, medarı iftarı, göz bebeği olan Hande; kazanma hırsından uzaktır. Ancak aşkta dominant bir kadındır.
ALİCİA KAPUDAĞ – DURU FETTAH KARAKTERİYener Fettah’ın kızıdır. Fettah ailesinin diğer üyelerinden oldukça farklıdır. Son derece zekidir. İnsanlara tepeden bakan bir kişiliği olsa da attığı her adımda politik bir doğruluğa sahiptir.
BARIŞ YALÇIN – EFE DEMİRKOL KARAKTERİKudret Fettah’ın ezeli rakibi Tarhan Demirkol’un oğludur. Uzun yıllar birlikte olduğu Hande’yi yeniden elde etmek için yapmayacağı şey yoktur.
TÜLAY GÜNAL – SEVİM KARAKTERİKudret Fettah’ın en büyük günahını bilen sırlarla dolu bir kadındır. Yıllar önce Ferah’ın hayatta kalmasını sağlayan ve bundan sonraki süreçte de onu yaşatmaya çalışacak olan örnek bir kadındır.
BORA CENGİZ – BAŞAR FETTAH KARAKTERİFettahların küçük oğludur. Yaşamı eğlenceden ibaret olan Başar, manipülasyona açık biridir.
EVREN DUYAL – GÖNÜL KARAKTERİKorkmaz’ın annesidir. Geçmişte Korkmaz’a iyi bir anne olamasa da bundan sonra iyi bir anne olmaya çalışacak, hayat yorgunu bir kadındır.
BEKİR ÇİÇEKDEMİR – CAFİ KARAKTERİSon derece yöresel, dünya tatlısı, sempatik bir adamdır. Kısa bir süre önce ayrıldığı Gönül’e deliler gibi âşıktır.
DENİZ ATAM – KOMİSER ERCAN KARAKTERİSavcı Yaşar’la birlikte çalışan, işinde son derece dikkatli polis memurudur.
AHMET KAYNAK – YAŞAR KARAÇAM KARAKTERİYıllar önce Kudret Fettah’ın tarumar ettiği Karaçam ailesinden ayakta kalmış birkaç kişiden biridir. Sıra dışı bir savcı olan Yaşar Karaçam, her ne pahasına olursa olsun Kudret Fettah’ı adalet önüne çıkarmaya kararlıdır.
KADİM YAŞAR – KUYU KARAKTERİKudret Fettah’ın kara kutusudur. Son derece içten biri gibi görünse de tıpkı lakabı gibi derin ve karanlıktır.
SELAHATTİN TÖZ – SELO KARAKTERİGönül’le birlikte aynı evde yaşasa da aralarındaki ilişkinin ne olduğu pek belli olmayan, son derece itici sevimsiz biridir.
MİRAY AKAY – NARİN KARAKTERİFerah’ın Çocuk Esirgeme Kurumu’nda yıllarca ablalığını yaptığı Narin, çocuksu masumiyetiyle cıvıl cıvıl, neşe dolu bir kızıdır.

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ