Kamuoyu.org

Sigarayı Bırakmak İsteyenlere Yeni Formül Elektronik Sigara

Sigarayı Bırakmak İsteyenlere Yeni Formül Elektronik Sigara
  • SAĞLIK
  • 31 Temmuz 2017
  • Sigarayı Bırakmak İsteyenlere Yeni Formül Elektronik Sigara için yorumlar kapalı
  • 193 KEZ OKUNDU

günümüzde çok tüketilse de bir çok kişi tarafından bırakılmak isteniyor. Sigarayı bırakmak isteyenlere yeni formül elektronik

ELEKTRONİK SİGARA NASIL KULLANILIR?
Elektronik sigaraya enerji bir batarya aracılığı ile verilir. Cihazda bir de likit haznesi bulunmaktadır. Burada bulunan likit ateşlemenin ardından nefesi çekmenizle birlikte buhara dönüşür. Nargile içer gibi uzun çekişler yaparak elektronik sigarayı içebilirsiniz. kullanımında bakımına özen göstermeli, Coinleri 15 günde bir değiştirmelisiniz.

ELEKTRONİK SİGARA KULLANIMI SİGARAYI BIRAKTIRIR MI?
Elektronik sigara, tütün bağımlılığından kurtulmanın en etkili yollarından biridir. Üstelik kullananlarda sigarayı bırakma oranı %49’lara kadar ulaşmıştır. Elektronik sigarayı, tütün bağımlılığını azaltmak için de bir yöntem olarak kullanılabilir. Zaman içerisinde nikotin seviyesini azaltarak sigaradan uzaklaşmanız mümkün olacaktır.

ELEKTRONİK SİGARA ZARARLI MIDIR?
Uzmanlar, tütün sigarasına oranla elektronik sigaranın daha az zararlı olduğunu belirtmiştir. Yani, elektronik sigarada tütünün yanarak ciğerlerinize ulaşan zararı bulunmamaktadır. Hatta elektronik sigaradaki zararın, tütün sigarasından en az %95 daha az zararlı olduğu uzmanlar tarafından belirtilmiştir.

ELEKTRONİK SİGARA PAHALI MI?
Elektronik sigara maliyet olarak bakıldığında daha mı ucuz, yoksa daha mı pahalı sorularını akla getirmektedir. Elektronik sigara tercih edilen ürüne göre değişiklik göstermektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ