Kamuoyu.org

‘Sinir eden’ hastalıktan kurtuldu

‘Sinir eden’ hastalıktan kurtuldu
  • SAĞLIK
  • 09 Nisan 2018
  • ‘Sinir eden’ hastalıktan kurtuldu için yorumlar kapalı
  • 173 KEZ OKUNDU


10 yıldır hastalıkla boğuşan Ufuk Emniyetli, Doç. Dr. Ozan Usluer’e başvurdu. Emniyetli, yüz ve ellerindeki aşırı terlemeden geçirdiği ameliyatla kurtuldu


İzmir Bucalı 30 yaşındaki Ufuk Emniyetli, özellikle yaz aylarında büyük sıkıntı yaşatan yüz ve ellerindeki aşırı terlemeden geçirdiği ameliyatla kurtuldu.

Gazete Habertürk’ten Mert Neşet Muslu’nun haberine göre; 10 yıldır hastalıkla boğuşan Emniyetli, Suat Seren Göğüs Hastanesi’nde Doç. Dr. Ozan Usluer’e başvurdu. 1 saat süren ameliyatta koltuk altından 2 santimetre delik açılan Emniyetli’nin el ve yüz bölgesinde terlemeye neden olan sinirler etkisizleştirildi. Hayatını kâbusa çeviren rahatsızlığından kurtulduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Emniyetli şöyle konuştu: “Her yaz büyük sıkıntı çekiyordum. İzmir’in sıcaklığını da düşündüğümüzde ne yaşadığımı tahmin edebilirsiniz. Arkadaşlarımla bir ortama girdiğimde ya da iş görüşmesi yaptığımda bile sürekli elimi ve yüzümü silmek zorunda kalmak beni çok zorlardı. Karşımdaki kişide de güven kaybına yol açıyordu.”

 

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ