Kamuoyu.org

Siyah Beyaz Aşk 24. yeni bölüm fragmanı! Siyah Beyaz Aşk’ta Aslı Ferhat’a her şeyi itiraf ediyor

Siyah Beyaz Aşk 24. yeni bölüm fragmanı! Siyah Beyaz Aşk’ta Aslı Ferhat’a her şeyi itiraf ediyor
  • GÜNDEM
  • 30 Mart 2018
  • Siyah Beyaz Aşk 24. yeni bölüm fragmanı! Siyah Beyaz Aşk’ta Aslı Ferhat’a her şeyi itiraf ediyor için yorumlar kapalı
  • 129 KEZ OKUNDU


fragmanı yayınlandı. ’ın 24. yeni bölümden oldukça heyecanlı sahnelerin yer aldığı fragmanda, Aslı Ferhat’a bebeği aldırmadığını itiraf ediyor. İşte 24. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…


için dizinin tutkunlarının bekleyişi sona erdi. Siyah Beyaz Aşk oldukça heyecanlı bir fragmanla yeni bölümden ipuçları verdi. Fragmanda, Aslı Ferhat’a hala hamile olduğu gerçeğini itiraf ediyor ve Ferhat ile birlikte olmak istediğini söylüyor. Ferhat şimdi ne yapacak? İşte o fragman…

SİYAH BEYAZ AŞK 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Aslı, Ferhat’tan sakladığı sırrı itiraf ediyor!

 

Ferhat, yaşadıkları olayların üstüne Aslı’yı terketmeyi kafasına koymuştur. Aslı ise Ferhat’tan hiçbir zaman ayrılmak istememektedir. Ferhat’ı kaybetme korkusunu engellemek için sakladığı büyük sırrı Ferhat’a itiraf eder.

SİYAH BEYAZ AŞK 23. SON BÖLÜM ÖZETİ

Ferhat’tan ayrılmayı kafasına koyan Aslı içinden onu sevdiğini haykırsa da geri adım atmaz, aldırmaktan vazgeçtiği bebeğini de tek başına büyütmeye kararlıdır. Aslı tüm bu kararların arkasında durabilecek mi? Ferhat gerçeği çok geç olmadan öğrenebilecek mi?

Bu arada Aslı ailesinden geriye kimsenin kalmadığını düşünürken hayatına giren yeğeni Jülide, büyük bir sırrı da beraberinde getirir. Aslı’nın bunca zaman ablasından ve annesinden ayrı kalmasına sebep olan büyük sır nedir? Genç, masum, mağdur görünen Jülide ile Aslı’nın hayatında neler değişecek?

Ferhat ise Namık’la birlikte hayatının en büyük işine adım atarken tehlikenin farkındadır. Aslı’yı ve bebeğini kaybettiğini düşünen Ferhat gözünü karartmış ölüme yürürken, Yiğit de aynı davanın peşindedir. Ferhat’ın karşısına çıkan Yiğit onu kaybetmemek için neleri göze alacak?

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ