Kamuoyu.org

SON DAKİKA! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na dava

SON DAKİKA! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na dava
  • GÜNDEM
  • 29 Mart 2018
  • SON DAKİKA! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na dava için yorumlar kapalı
  • 110 KEZ OKUNDU


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında 27 Mart’ta partisinin TBMM Grup Toplantısı’ndaki açıklamalarından dolayı 250 bin liralık tazminat davası açtı. Erdoğan’ın avukatı , açılan davaya ilişkin açıklamalarda bulundu


Cumhurbaşkanı , CHP ’na, 250 bin liralık tazminat davası açtı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kılıçdaroğlu’na yönelik açtığı davayı, avukat Hüseyin Aydın, sosyal medya hesabından duyurdu. 

Aydın, “Kılıçdaroğlu’nun Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik haksız ve mesnetsiz ithamları nedeniyle 250 bin TL’lik manevi tazminat davası açtık. Sayın Cumhurbaşkanımız, başta FETÖ olmak üzere tüm terör örgütleriyle etkili mücadelenin öncüsüdür. Bu gerçek, hangi siyasi görüşten olursa olsun akıl ve vicdan sahibi herkesin takdir ettiği ve edebileceği bir gerçektik. FETÖ ile mücadele edenleri haksız ithamlarla itibarsızlaştırmak hele hele FETÖ ile ilişkilendirmek klasik bir FETÖ taktiğidir ve ancak örgütün amaçlarına hizmet etmektedir. FETÖ dahil tüm  terör örgütlerinin mağlup edildiği bir Türkiye’nin inşasında Sayın Cumhurbaşkanımızın  liderliğinin ne kadar hayati olduğu izahtan varestedir. Bu liderliğin haksız ve mesnetsiz ithamlarla yıpratılmaması ülkesini seven herkesin ortak sorumluluğu olmalıdır.” ifadelerini kullandı. 

— Hüseyin Aydın (@hsynaydn) March 29, 2018
https://twitter.com/hsynaydn/status/979276225444286464

 

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ