Kamuoyu.org

Survivor Batuhan kimdir? Batuhan Buğra Eruygun, Survivor’dan çekildi!

Survivor Batuhan kimdir? Batuhan Buğra Eruygun, Survivor’dan çekildi!
  • GÜNDEM
  • 02 Nisan 2018
  • Survivor Batuhan kimdir? Batuhan Buğra Eruygun, Survivor’dan çekildi! için yorumlar kapalı
  • 198 KEZ OKUNDU


’ın bu akşam ekrana gelen bölümünde Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada Batuhan’ın yarışmadan çekildiğini duyurdu. Peki ? İşte detaylar…


, Survivor’dan çekildi. Gönüllüler takımında yarışan Batuhan, Survivor’dan çekildi. Ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, Batuhan’ın Survivor’a devam etme şansının bulunmadığını, mental olarak kendisini iyi hissetmediğini ve Survivor şartlarını kaldıramadığını söylediğini belirterek yarışmadan çekildiğini duyurdu. Peki kimdir?

BATUHAN BUĞRA ERUYGUN KİMDİR?

Batuhan Buğra Eruygur 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatını Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri 
Fakültesi’nde bitirdi ve atletizm sporu ile uğraşmaktadır. 110 metre engelli yarışmalarında koşan Batuhan Buğra Eruygun,

Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı ve milli sporcusudur. 2013 yılında katıldığı yarışmada 7.98’lik derecesi ile 60 metre engelli Türkiye Salin 2013 yılında Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından, doping kullandığı gerekçesi ile iki sene boyunca resmi müsabakalardan men edilen Batuhan Buğra Eruygun’a 2015 yılında kanser teşhisi konulmuş ve uzun bir tedavi sürecinin ardından kanseri yenerek çok sevdiği atletizm sporuna devam etmiştir.

BATUHAN SURVİVOR’DAN ÇEKİLDİ

Survivor’da ada konseyinde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, “ gelişmeleri var, bunlarla ilgili bilgi vermem gerekiyor. Bu gelişmeler, bu konseyi Survivor’un en önemli konseyi haline getirdi. Gelişmelerden birincisi, Gönüllüler takımında yedek yarışmacı olarak katılan Batuhan’la ilgili. Batuhan, bugünkü bireysel dokunulmazlık sonrasında ekibimizle görüşerek Survivor’a devam etme şansının bulunmadığını, mental olarak kendisini iyi hissetmediğini ve Survivor şartlarını kaldıramadığını belirtti. Daha önce geçirdiği bir rahatsızlık var, bu konuyla ilgili olarak da Batuhan konusunda hassasız.” dedi.

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ