Kamuoyu.org

Survivor eleme adayları kimler olacak? 14 Nisan Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor eleme adayları kimler olacak? 14 Nisan Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
  • GÜNDEM
  • 14 Nisan 2018
  • Survivor eleme adayları kimler olacak? 14 Nisan Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? için yorumlar kapalı
  • 221 KEZ OKUNDU


’da dokunulmazlık oyununun ardından eleme adaylarından ikisi bu akşam belirlenecek. Gönüllüler kazandıkları oyunların ardından moralleri yerine gelmişken bugünkü dokunulmazlık oyununu da kazanmak istiyor. Ünlüler ise şimdiye kadarki istikrarlı gidişatlarını sürdürmek istiyor. İşte 14 Nisan 2018 özeti


Survivor’da heyecan durmak bilmiyor. Bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanıyor ve oyun sonucunda bu hafta adaya veda edecek iki isim belirlenecek. Son günlerde kazandığı oyunlar ve aldıkları yemek ödülüyle morali yerine Gönüllüler takımı bu akşamki oyunu kazanıp bir kişi daha eksilmemeye kararlı. Ünlüler takımı ise şimdiye kadar sürdürdükleri başarılı performansı sekteye uğratmak istemiyor. Bu akşam Survivor baraka oyunuyla başladı. Oyunu kıyasıya mücadeleyle Ünlüler takımı kazandı. Peki bu hafta Survivor eleme adayları kimler olacak? Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Survivor 2018’de bu haftaki dokunulmazlık oyununda parkur oldukça zorluydu. Yarışmacıalr tam bir Survivor parkurunda yarışıyor. İlk oyunu Ünlüler takımından Yiğit, Gönüllüler takımından Hakan’a karşı kazanarak ilk skoru Ünlüler takımının hanesine yazdırdı. İkinci oyunu Nagihan, Elif’e karşı kazanarak beraberlik sayısına Gönüllüler takımına yazıdrdı ve skor 1 – 1 oldu. Adem ise Hilmi Cem’e karşı çok rahat bir oyun kazandı. Ünlüler 2 – 1 öne geçti. Sahra, Damla’nın önüne son anda geçerek Ünlüler takımına 3. sayıyı kazandırdı. Ümit, Murat’a karşı oynadığı oyunu kazanarak skoru 4 – 1 olarak belirledi. Birsen, Merve’nin karşısında galibiyet alarak skoru 4 – 2 olarak değiştirdi. Oyun sonunda Merve oyunu kaybettiği için çok gerildi. Turabi, Cumali’ye karşı olan oyunu kazandı ve skor 5 – 2 olarak güncellendi. Sema, Yağmur’a karşı kazanarak skoru 6 yaptı. Anıl ile Yiğit’in yarışması öncesi, Gönüllüler takımında Damla ile Nagihan arasında yarışmacı seçme krizi çıktı. Yiğit, Anıl’a karşı aldığı skorla 7 – 2 yaptı ve Ünlüler takımı adım adım dokunulmazlığa yaklaştı. Nagihan Merve’ye karşı olan yarışı kazanarak, skoru 7 – 3 yaptı. Oyun sonrası Damla’nın Nagihan’a tepkisi arttı. Damla, Nagihan’ı kolay yarışmacı oalrak Merve’yi seçtiğini, Sahra’yı seçseydi stratejik olarak daha doğru olacağını iddia etti. Nagihan is ebu duruma tepki gösterdi. Adem ile Hakan arasındaki mücadeleyi ise Adem kazandı ve skor 8 – 3 oldu. Elif ile Birsen’in mücadelesinde kazanan Elif oldu ve skor 9 – 3 oldu. Ünlüler için dokunulmazlığı kazandıracak oyunda Murat ile Mustafa Kemal karşı karşıya geldi ve Mustafa Kemal son anda oyunu aldı. Dokunulmazlık oyununu böylece Ünlüler takımı 9 – 3 kazandı.

 

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ