Kamuoyu.org

TEM’de ilginç anlar! İstanbul trafiğini alt üst ettiler…

TEM’de ilginç anlar! İstanbul trafiğini alt üst ettiler…
  • GÜNDEM
  • 29 Mart 2018
  • TEM’de ilginç anlar! İstanbul trafiğini alt üst ettiler… için yorumlar kapalı
  • 98 KEZ OKUNDU

TEM'de uyanık sürücülerin tersine yolcuğu trafiği alt üst etti. Bazı sürücülerin tersten, bazılarının da geri geri gelmesi trafiği tehlikeye düşürdü.
TEM’de ilginç anlar! İstanbul trafiğini alt üst ettiler…

Esenyurt mevkiinde trafik yoğunluğundan kaçmaya çalışan uyanık sürücülerin bazıları tersten, bazıları da geri geri gelerek yan yoldan gişelere girmeye çalıştı. Tır ve kamyonların olmak üzere birçok aracın kuralları hiçe saydıkları o anlar ise başka bir sürücü tarafından cep telefonuna kaydedildi.

TEM Otoyolu Esenyurt Mevkii Akbatı Gişelerin bulunduğu yerde trafikten kaçmak isteyen uyanık sürücüler, tehlikeli bir yola başvurdu. Trafik tıkandığı için otoyolun tersine giderek trafiği tehlikeye düşüren tır, kamyon ve otomobil sürücüleri uyarı kornaları çalan diğer sürücülere aldırış etmeden tersten ilerlemeye başladı. Trafik akışını tehlikeye sokan sürücülerin bir hayli fazla olması görenleri şaşkına çevirdi. Tır sürücülerinin dahi geriye doğru gelmeye çalışması trafikte tehlikeli dakikaların yaşanmasına neden oldu. Yan yoldan gişelere girmek için kural tanımayan sürücüler başka sürücüler tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ