Kamuoyu.org

Türkiye Güzeli Kadın Sığınma Evinde

Türkiye Güzeli Kadın Sığınma Evinde
  • MEDYA MAGAZİN
  • 14 Ağustos 2017
  • Türkiye Güzeli Kadın Sığınma Evinde için yorumlar kapalı
  • 280 KEZ OKUNDU

4 yıl önce evlenmişti. Eşinden şiddet gördüğünü ve boşanmak istediğini söyleyen Öztürk yaşanan olaylardan sonra kadın sığınma evinde yaşamaya başladı.

Banu Öztürk 2009 Miss Globe Güzellik Yarışmasında 1. oldu. Mankenlik, oyunculuk ve şarkıcılık yaptı klipler çekti.  2009 Kraliçesi, manken ve şarkıcı Banu Öztürk, 2014 yılında işadamı İsmail A. ile evlendi. 2015 yılında bir erkek çocuk dünyaya getiren Öztürk, iki yıl şiddet gördüğü iddiasıyla sekiz ay önce davası açtı. Banu Öztürk, eşinden 6 milyon TL maddi ve manevi tazminat ile 35 bin TL de nafaka talep etti. Ancak dava bir türlü sonuçlanmayınca Öztürk, oğluyla birlikte maddi imkansızlık nedeniyle kadın sığınma evine yerleşti.

Banu Öztürk“Şu an içler acısı bir haldeyim”

Beş gündür kadın sığınma evinde kaldığını söyleyen 2009 güzeli Öztürk, “Muhteşem bir hayatım vardı. Şu an içler acısı bir haldeyim. Maddi imkansızlık nedeniyle çocuğumla kadın sığınma evine yerleştim. Eşim en son ağzımdan kan gelene kadar beni dövdü. Bıçakla tehdit etti. ‘Seni öldürürüm buraya gömerim’ dedi. Ben de dayanamadım, boşanma davası açtım” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ