Kamuoyu.org

Türkiye’nin Konuştuğu İsimden Swinger Çıkışı!

Türkiye’nin Konuştuğu İsimden Swinger Çıkışı!
  • YAŞAM
  • 15 Ağustos 2017
  • Türkiye’nin Konuştuğu İsimden Swinger Çıkışı! için yorumlar kapalı
  • 403 KEZ OKUNDU

’da kendisini doktor olarak tanıtarak, aralarında bir hemşirenin de bulunduğu 4 kişiye dudak dolgusu ile botoks yaptığı iddiasıyla yargılanan, hırsızlıktan hükümlü bulunduğu cezaevinden firar ettikten sonra ’a kaçmaya hazırlanan kuaför Soner Gülnaz, kendisi için özel olarak kurulan ekibi tarafından firarından 5 gün sonra yakalanarak cezaevine gönderildi. Gülnaz, “ çetesini ortaya çıkarttım. İftiralarla doluyum” diye konuştu.

Alınan bilgiye göre, Adana 3. Asliye Ceza Mahkemesinde “Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun’a Muhalefet”, “Dolandırıcılık” ve “Yaralama” suçlarından tutuklu olarak yargılanmakta olan kuaför Soner Gülnaz, 1 Ağustos’taki duruşmada tahliye edileceği belirtildi. Hırsızlıktan hakkında kesinleşmiş 5 yıl 3 ay hapis cezası bulunan Soner Gülnaz, ‘na göre cezasının kalan kısmını çekmesi için Adana Açık Ceza İnfaz Kurumu‘na gönderildi. 10 Ağustos akşamı  yoklamasında firar ettiği anlaşılan Gülnaz hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
’den Yunanistan‘a kaçacaktı
Asayiş Şube Müdürlüğü İnfaz Büro Amirliği tarafından Gülnaz’ın yakalanması için özel ekip kuruldu. Gidebileceği tüm adreslere şok baskınlar yapılan Gülnaz’ın, Mersin‘den Yunanistan‘a kaçmaması için de özel önlemler alındı.

Polisler saklandığı evin etrafına pusu kurdu

Polis ekipleri, Gülnaz’ın dün gece Seyhan ilçesindeki Yeni Bey Mahallesi‘nde bir evde saklandığını tespit etti. Evin etrafına pusu kuran polisler, 6 saat boyunca sahte estetikçiyi bekledi. Eve gelmek için sokağa giren Soner Gülnaz, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Suçu birlikte çalıştığı doktora attı

Sorgusunun ardından sağlık kontrolünden geçirilen Soner Gülnaz, buradan adliyeye sevk edildi. de ise tutuklanan sahte estetikçi Soner Gülnaz, cezaevine gönderilirken kendisini görüntüleyen basın mensuplarına yaptığı açıklamada, swinger çetesini çökerttiğini iddia ederek, “Swinger çetesini ortaya çıkarttım. İftiralarla doluyum. Adana’da swinger çetesi bunlar. Herkes ne olduğunu biliyor. Yunanistan’a kaçma işi yalan. Ben buradayım. İftira atıyorlar. Swinger çetesini yakalayacaklar. Benim üzerime 2 gardiyan adam yolladı. Değişik şeyler uyguladı. Hepsini açıklayacağım. Devletime sığınıyorum” diye konuştu. Gülnaz, daha sonra araca bindirilerek cezaevine gönderildi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ