Kamuoyu.org

Uçak Tuvaletinde Öğretmen Öğrencisiyle Birlikte..

Uçak Tuvaletinde Öğretmen Öğrencisiyle Birlikte..
  • DÜNYA
  • 27 Temmuz 2017
  • Uçak Tuvaletinde Öğretmen Öğrencisiyle Birlikte.. için yorumlar kapalı
  • 196 KEZ OKUNDU

’de görevli 28 yaşındaki öğretmen, öğrencisinden ilişkilerini gizlemesini ve polise yalan söylemesini istedi. Verilen cezaya göre, öğretmen bir daha asla mesleğine geri dönemeyecek.

İngiltere‘de, okul gezisi sırasında bir öğrencisiyle uçağın tuvaletinde seks yapan öğretmen meslekten ihraç edildi. Bristol kentindeki bir okulda görevli 28 yaşındaki öğretmenin adının olduğu açıklandı. ’ın sini uçak yolculuğu sırasında önce öptüğü, sonra da onunla birlikte içki içtiği belirlendi.

Ağustos 2015’te yaşanan olayı soruşturan komite, Wilson’ın daha sonra öğrencisi ile cinsel ilişkiye de girdiğini tespit etti. Wilson’ın öğrencisinden ilişkilerini gizlemesini ve daha sonra olayı soruşturmaya başlayan yetkililere yalan söylemesini istediği ortaya çıktı. Davranışı açıdan kabul edilemez bulunan öğretmen bir daha asla mesleğine geri dönemeyecek.

Suçlamaları reddetmişti

Eleanor Wilson bugüne dek suçlamaları reddetmiş, okulu ise geçen yıl onun görevine son vermişti. Wilson, meslekten ihraç kararının çıktığı komite oturumuna ise katılmadı. Öğrencinin ve okulunun adı ise kamuoyuna açıklanmadı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ