Kamuoyu.org

Ünlü Sunucu Ve Oyuncu Vatan Şaşmaz Beşiktaş’ta Bir Otel Odasında Öldürüldü!

Ünlü Sunucu Ve Oyuncu Vatan Şaşmaz Beşiktaş’ta Bir Otel Odasında Öldürüldü!
  • GÜNDEM
  • 28 Ağustos 2017
  • Ünlü Sunucu Ve Oyuncu Vatan Şaşmaz Beşiktaş’ta Bir Otel Odasında Öldürüldü! için yorumlar kapalı
  • 260 KEZ OKUNDU

Ünlü ve oyuncu (43), Beşiktaş’ta ünlü bir otelin 10. katında eski manken (55) tarafından vurularak öldürüldü. Aker cinayetten sonra silahı kafasına doğrultup intihar etti.

Olay yeri inceleme ekipleri cesetler üzerinde yaptığı çalışmada Vatan Şaşmaz’ın sırtında 4, Filiz Aker’in ise kafasında bir mermi buldu. Silahın otele nasıl girdiği araştırılıyor.

Vatan Şaşmaz ile cesedi bulunan Filiz Aker‘in yaklaşık bir aydır otelde kaldığı belirtildi. İddiaya göre, Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker odada tartışmaya başladıktan sonra Filiz Aker, kaçmaya çalışan Vatan Şaşmaz’a arkasından 3-4 el ateş ederek öldürdü.  Daha sonra da silahı kafasına doğrultarak tetiği çekti ve intihar etti. sesini duyan otel personeli odanın kapısını kırarak içeri girdi ve korkunç manzara ile karşılaştı.

Odada Vatan Şaşmaz’ın cesedinin kapının bir metre yakınında bulduğu, Filiz Akel’in cesedinin ise yatakta olduğu belirtildi.

Filiz Aker’in yeğeni ve yeğeninin kocasının da cinayet anında otelin lobisinde olduğu ve olayı ortaya çıkardıkları belirtildi. Polisin güvenlik kameraları üzerinde yaptığı incelemede, odaya Şaşmaz ve Aker den sonra girenin olmadığı tespit edildi. Filiz Aker’in olayda kullandığı silahın bulundurma ruhsatlı olduğu öğrenildi.

ÜNLÜ SUNUCU VATAN ŞAŞMAZ, ESKİ MANKEN FİLİZ AKER

ÜNLÜ SUNUCU VATAN ŞAŞMAZ, ESKİ MANKEN FİLİZ AKER

ŞAŞMAZ’IN SIRTINDA 4, AKER’İN KAFASINDA 1 MERMİ BULUNDUOlay yerine çok sayıda sağlık ve ekipler sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri de olay yerine çağrıldı. Ekiplerin cesetler üzerindeki incelemesi sonucunda Vatan Şaşmaz’ın sırtında 4, Filiz Aker’in ise kafasında 1 mermi bulundu. Silahın otele nasıl girdiği araştırılıyor.

CENAZELERİ ADLİ TIP KURUMUNA GÖNDERİLDİ

Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in cenazeleri, Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Ünlü Sunucu Vatan Şaşmaz’ın eski manken Filiz Aker tarafından 5 yıldızlı otel odasında öldürülmesinin ardından otel odasında yapılan incelemeler tamamlandı. Yapılan çalışmaların ardından Şaşmaz ve Aker’in cenazeleri na gönderildi.

Vatan Şaşmaz Cinayeti

’DE YAŞIYORDU

ABD’de Green Card ile yaşayan ve eski mankenlerden Filiz Aker’in , 1 ay önce İstanbul’a gelerek ’e yerleştiği belirlendi.

İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NDAN AÇIKLAMA

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada, olayla  ilgili soruşturma kapsamında, nöbetçi cumhuriyet savcısının söz konusu otel odasında inceleme yaptığı belirtildi.

İncelemelerini tamamlayan nöbetçi savcının tanık beyanlarına  başvurduğu bilgisi verilen açıklamada, olayla ilgili herhangi bir gözaltı işlemi bulunmadığı kaydedildi.

Açıklamada, cenazelerin otopsi için Adli Tıp Kurumu’na götürüleceği  bildirildi.

Vatan Şaşmaz ve Eşi Yasemin AdalıVATAN ŞAŞMAZ KİMDİR?

Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Çanakkale Biga’lıdır. Vatan Caddesi üzerinde bulunan bir hastanede doğduğu için annesi ona Vatansever ismini vermiş. Zamanla sadece Vatan denilmeye başlamış. Babasının adı Süleyman Şaşmaz, annesinin adı Safiye’dir. Anne babası 1984 yılında boşanmış olan Vatan Şaşmaz anne ve dedesi ile oturmaktadır. Çapa Ortaokulundan mezun oldu. Liseye Pertevniyal Lisesinde başladı, Şehremini Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde işletme okudu. 1996 yılında okuldan ayrıldı ve 1-1.5 sene aracı bir kurumda borsacı, yatırım danışmanı, dealer olarak çalıştı.

Üniversite yıllarında 1993 yılında Deniz Tüney Mankenlik ve Fotomodellik Ajansı’na bağlı olarak fotomodellik yaptı. Bazı katalog çekimlerinde, reklam filmlerinde ve video kliplerde rol aldı Askerliğini Şırnak’da yaptı.

Erkeklere özel kültür, sanat, yaşam, magazin üzerine “Erkekler Kulübü” adlı bir programı yazdı. Kanal 6’ya sundu. 1998 yılında başladığı programın 13. bölümünü çekerken 17 Ağustos depremi oldu. Depremden hemen bir gün sonra canlı yayına çıkmak zorunda kaldı. 75 programdan sonra 2000 yılında ATV’ye geçti. Sabah Keyfi’ni sunmak için atv’den teklif geldi.

2002 yılında “Çocuklar Duymasın” dizisindeki ‘Engin’ rolüyle oyunculuğa başladı. Televizyonda sunuculuk yaptı.

2002 – 2004 yılları arasında yılında Birol Güven’in dizisi “Çocuklar Duymasın” adlı dizide Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Ayşecan Tatari, Furkan Kızılay, Zeyno Günenç, Özgür Ozan, Volkan Severcan, Ferdi Akarnur, Nejat Birecik, Altan Günbay, Demet Tuncer, Fatma Karanfil, Demet Tuncer ile birlikte rol almıştır.

2012 yılında sadece İEET’ye bağlı ulaşım araçlarında izlenebilen bir Metrobüs reklam filminde oynadı.

Vatan Şaşmaz, 14 Temmuz 2011 tarihinde Nurşen Kocayaş ile New York’da konsoloslukta evlendi. 10 Ocak 2014 tarihinde Fethiye Adliyesi Aile Mahkemesi’nde boşandı. 11 Eylül 2015 tarihinde mimar Yasemin Adalı ile evlendi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ