Kamuoyu.org

Vedat Milor’dan Nusret yorumu: Baktığım zaman üzülüyorum

Vedat Milor’dan Nusret yorumu: Baktığım zaman üzülüyorum
  • MEDYA MAGAZİN
  • 11 Nisan 2018
  • Vedat Milor’dan Nusret yorumu: Baktığım zaman üzülüyorum için yorumlar kapalı
  • 382 KEZ OKUNDU


Gastronomi yazarı , CNN Türk’te açıklamalarda bulundu. Milor, ünlü işletmeci hakkında çarpıcı ifadeler kullandıİşte Vedat Milor’un açıklamalarından bazı bölümler:

Genç ve işini severek yapan, tutkulu bir insan olduğu için onun mutlu olması beni de mutlu eder. Ama bilemiyorum gerçekten bu tip uluslararası bir imparatorluk kurmak mı onu mutlu eder, yoksa gerçekten küçük bir yerde, günün birinde maddi özgürlüğüne kavuştuğu zaman kendi yerini açıp, tuz sahnesi yerine gerçek anlamda müşterileri ile daha derin ilişkiler kurmak mı?
Sosyal medyanın getirdiği kötü bir şey var; ister istemez fetişleşiyorsunuz. Yani Nusret’e giden herkes onunla tuz sahnesi çektirmek istiyor. Oradaki karşı tarafın ruhunu düşünmüyor. Bunu günde yüz kere yapan insan, otomatik olarak yapan insan artık zevk almıyor.
Zaten Nusret de belki o yüzden kara gözlükler takıyor devamlı düşüncelerini belli etmek istemiyor. Ona baktığım zaman onun bir abisi olarak üzülüyorum, yani onun adına üzülüyorum. Çünkü çok severek yaptığını zannetmiyorum.
Ne olabilir? Sevdiği insanlarla, değer verdiği insanlarla karşılıklı konuşmak olabilir. Daha derin ilişkiler dediğim o. Mutfağa girmek olur, orada istediğini yapmak olur.
Fakat kabiliyet olarak sorarsanız, bilgi olarak sorarsanız ben dört dörtlük olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten etten anlayan, nerede olduğunu bilen, bilgisini daha ileri götürmek isteyen, denemeyi seven biridir Nusret. Ve onu ilk keşfetmiş ve öne çıkarmış biri olarak da gurur duyarım.

Kaynak: HaberTürk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ