Kamuoyu.org

VEYL OLSUN  40 YILLIK BİR PLANIN ALTIN VURUŞU 15 TEMMUZ 2016 GECESİ

VEYL OLSUN    40 YILLIK BİR PLANIN ALTIN VURUŞU 15 TEMMUZ 2016 GECESİ
  • GÜNDEM
  • 28 Temmuz 2017
  • VEYL OLSUN  40 YILLIK BİR PLANIN ALTIN VURUŞU 15 TEMMUZ 2016 GECESİ için yorumlar kapalı
  • 156 KEZ OKUNDU

İşleri Başkanlığı, FETÖ elebaşının sapkın söylemlerinin incelendiği raporu açıkladı.

Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığının, yaklaşık bir yıldır hazırlığını sürdürdüğü, FETÖ elebaşının İslam dinine verdiği zararları, yaklaşık 670 saat sesli ve görüntülü konuşmasını analiz ederek, Türkçe olarak basılmış 80 kitabını inceleyerek, “Kendi Dilinden FETÖ Örgütlü Bir Din İstismarı” adıyla raporlaştırdığı çalışma, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez tarafından kamuoyuyla paylaşıldı.

”Her insanın bir dublesi var, Peygamberin de bir dublesi var, vallahi o duble şu anda aranızda dır demekten çekinmiyor. Herkül’ den bahsediyor, resimlerini Sızıntı dergisinin kapağına defalarca taşıyor. Sızıntı dergisinde 19 bin resim incelenmiştir. 8 bini başka inanç dünyaların sembolünden ibarettir. Her resim zihin bulandırıyor, adı Sızıntı ya, insanların inancını zedeliyor. Bir İsa betimlemesi ile bir Meryem Ana resmi ile ve hatta gökten inen Tanrı’nın eli ile. Zihinleri yeterince bulandırdıktan sonra işi mesihe bağlıyor bütün konuşmalarında.”

diyerek Kendi bünyesinde çalışan tüm arkadaşlarına da bu çalışmaya katlandıkları için teşekkür eden Diyanet İşleri Başkanı daha sonra tahammül edilemeyen ses tonu ve hareketleriyle FETÖ elebaşının videolarının gösterildiği slaytla bizzat durumun vehametini sergiledi.

Bu slaytta her yönüyle komik,  insan zihnini bulandıran ve bir o kadar da dikkatle dinlendiği takdirde kendine ilahi bir misyon addedip Yüce Allah’ın namusundan  yada gözünden, Hz. Muhammed’ in   Hz. Meryem ile nikahlanmasından kaynaklı Hz. İsa’nın Hz. Muhammed’in oğlu olduğunu söyleyecek  kadar sapkın ifadeler yeralmaktadır.

Bu görüntüler izlendiği vakit insanı gerçekten ürküten bir konuşma ise slaytın sonunda yer almakta.15 Temmuz 2016 gecesi Türk milletine yaşatılan o acımasız olayın bire bir tasviri   1979 yılında bangır bangır insanların kulaklarına zerk edilmiş fakat insanlar afyon yutmuş misali büyük bir uluhiyet içerisinde galeyana gelerek mest olmuş,sanki dini ulvi vecibelerini yerlerine getirmiş olmanın memnuniyetini yaşamışlardır.

FETÖ elebaşının 09/02/1979 Tarihli bir video konuşmasında aşağıdaki ifadeler yer almaktadır.

”Ama sen her şeyi salıverirsen,bir yerde asker,öbür yerde subay öldürülür,öbür yerde parlementoya bomba konur,öbür yerde meclis tahrip edilir.Başka bir yerde masum halkın üzerine ateş edilir.Bütün bunların temelinde küfür vardır,küfran vardır.Maziyi inkar vardır,kendinden kaçış vardır. Zulmanilik vardır,maziye sövüş vardır. VEYL OLSUN topunun köküne.”

Bu konuşmayı dinledikten   sonra insanın aklına 15 TEMMUZ 2016 gecesi  40 yıllık bir planın altın vuruşumuydu acaba  sorusu gelmektedir.

Cevabı varın siz düşünün……….

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ