Kamuoyu.org

Vodafone Pass Hayata Geçirildi

Vodafone Pass Hayata Geçirildi
  • EKONOMİ
  • 22 Ağustos 2017
  • Vodafone Pass Hayata Geçirildi için yorumlar kapalı
  • 244 KEZ OKUNDU

Vodafone, sosyal medyada popüler uygulamalar için internet dostu ‘Vodafone Pass’ı hayata geçirdi

Vodafone, Türkiye‘de ilk defa dünyanın en popüler uygulamalarını, internetinden yemeyen ‘Vodafone Pass’ paketlerinde bir arada sunuyor. Vodafone‘lular, Pass paketleriyle , Instagram, , , WhatsApp, TwitterFacebook Messenger, , , ve gibi uygulamaları kullanırken gigabayt saymak zorunda kalmayacak. Vodafone Pass paketleri 4 seçenekten oluşuyor. Gelişen teknolojilerle birlikte kullanıcıların yeni normalinin sürekli bağlı kalmak olduğunu ifade eden Vodafone  İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy “Hızla dijitalleşen dünyamızda kullanıcılar biten gigabaytlarla uğraşmak, ek paket almaya çalışmak, peşinde koşmak istemiyor. En özel duygu ve anılarımızı paylaştığımız, yemekten müziğe pek çok tutkumuzu yaşadığımız dijital dünyada gigabaytların da ölçüsü olmasın istedik” diye konuştu.

ÖZEL İMKANLAR GELDİ

Vodafone Red üyelerinin internet kullanımının arttığını da ifade eden Engin Aksoy Vodafone Red’lilere, bol internetli tarifeler, yurtdışıyla yurtiçi gibi konuşma imkânı, VIP transfer, havalimanında ücretsiz lounge, marka indirimleri, aile indirimi gibi ayrıcalıklarla, son 1 yılda, toplam 317 milyon TL’lik fayda sağladık” dedi.
10 yılda yaptıkları yatırımın 20 milyar liraya çıktığını anımsatan Aksoy, “Geçtiğimiz yıl ise 1.2 milyar lira yatırım yaptık. Önümüzdeki yıl da 1 milyar liranın üzerinde yatırım yapmayı planlıyoruz. Bu yatırımın hemen hemen tamamı altyapıya gidecek” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ