Kamuoyu.org

Yemek siparişi veren üniversiteliyi döven kurye konuştu!

Yemek siparişi veren üniversiteliyi döven kurye konuştu!
  • GÜNDEM
  • 30 Mart 2018
  • Yemek siparişi veren üniversiteliyi döven kurye konuştu! için yorumlar kapalı
  • 114 KEZ OKUNDU

Eskişehir'de kendisine 'tek gözlü' dediği iddiasıyla üniversite öğrencisi Emre D.'yi evinde sopayla döven Onur Kocaoğlu, çok üzgün olduğunu söyledi.
Yemek siparişi veren üniversiteliyi döven kurye konuştu!

Kocaoğlu, 13 yaşındayken sağ gözünü kaybettiğini, bunun acısını her zaman yaşadığını, üniversite öğrencisinin de internet üzerinden verdiği siparişlerin altına ‘ getirmesin’ diye not düşmesi üzerine sinirlendiğini söyledi.

Olay, geçen 1 Kasım’da Eskişehir’in Bahçelievler Mahallesi’nde meydana geldi. Üniversite öğrencisi Emre D., internet üzerinden hamburgerciden verdi ve iddiaya göre altına da daha önce kendisine iyi davranmayan kurye için ‘tek gözlü kurye getirmesin’ diye not düştü. Aynı notun birkaç kez gönderilmesine sinirlenen Onur Kocaoğlu, yanına 3 arkadaşını alarak verilen siparişi Emre D.’nin evine kendisi götürdü. Kapıyı açan Emre D.’ye siparişini teslim edip post makinesinden ücretini alan Onur Kocaoğlu, Emre D.’ye neden kendisi için ‘kör’ dediğini sordu. Onur Kocaoğlu, daha sonra ‘kör kim?’ diyerek açık kapıdan içeriye girip Emre D.’ye elindeki sopayla vurdu ve tehditlerde bulundu. Olay anı Onur Kocaoğlu’nun yanında bulunan kurye arkadaşları tarafından cep telefonuyla kayda alındı.

Olayın ardından Emre D., polis merkezine giderek kurye Onur Kocaoğlu’dan şikayetçi oldu. Kocaoğlu da, Emre D. ‘den kendisine hakaret ettiği için şikayetçi olduğunu belirtti. Onur Kocaoğlu, hakkında ‘darp’, Emre  D. hakkında da ‘hakaret’ suçlamasıyla asliye ceza mahkemesinde dava açıldı.

Kuryenin dövdüğü genç her şeyi anlattı...

Kaynak: Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ